Kojamehed - Kas need on varuosadeks? Tüübid ja kuidas valida?

Kojamehed esi- ja tagaklaasile - Bosch, Valeo, Champion, Hella, Denso, SWF - online pood - Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW, Opel, Renault, Peugeot, Lancia, Alfa, Fiat, Toyota, Seat, Honda, Volvo ja teised. Ära oota liiga kaua, et vahetada välja oma kojamehed.

Mis on parimad auto klaasipuhastajad esiklaasile ja tagaklaasile, mida saad osta?

Kojamehed esi- ja tagaklaasile.

Kojamehed jäävad sageli tähelepanuta auto hoolduses, kuid need on tõesti olulised, eriti ohutuse seisukohast. Vanad kojamehed võivad halvendada nähtavust ebasoodsates ilmastikutingimustes. Sa ei taha oodata, kuni sind tabab torm, et mõista, et neid tuleb välja vahetada. Õnneks on nüüd lihtne ja mugav ligipääs veebipõhisele autovaruosade poele ja osta kvaliteetsed kojamehed oma autole. Tänu internetile saad sirvida, osta ja võrrelda erinevaid kojameeste mudeleid ja nende hindu. Parim osa on see, et enamik veebimüüjaid pakub paigaldusjuhist, võimaldades sul valida oma auto mudeli, et saada õiged kojamehed. Vaata ja telli kojamehed / stergatoare parbriz igale autole või veokile meie veebipoest Rumeenias. Selles artiklis uurime top 10 esi- ja tagaklaaside kojameeste tootjaid, mis aitavad sul kiiremini ja lihtsamalt osta.

1. Toimetaja valik: BOSCH

Boschi ICON kojamehed paistavad silma lameda labakujundusega, mis aitab säilitada paindlikkust, tagades samal ajal suurepärase jõudluse igas ilmastikutingimustes. Ettevõte väidab, et ICON pakub kuni 40% pikemat eluiga võrreldes teiste parimate kojameestega, tänu nende kummilabadele. Boschi sõnul näitavad ICON-i kummilabad kõrget vastupidavust päikesevalgusele avatuna võrreldes teiste suurte kaubamärkidega. Need pakuvad ka silmapaistvat asümmeetrilist spoileri kujundust lihtsaks ja vaikseks tuuleklaasi puhastamiseks. Boschi ICON on lihtne paigaldada tänu topeltlukuga kinnitusele. Kuigi see on tavaliselt kallim kui teised turul saadaolevad kojamehed, peetakse Boschi ICON-i paljude kasutajate poolt parimaks, kuigi mitte tingimata kõigile. Kui elate alal, kus on palju vihma või lund, teate, et teil on üks tõhusamaid kojamehi, ja Boschi ICON peaks olema teie loenduri tipus. Boschi kojamehi kasutatakse ka originaalvaruosadena (OEM) erinevatel Saksamaa luksusautodel, näiteks Audil, BMW-l ja Mercedes-Benzil, mis näitab kvaliteetset toodet.

Erinevad BOSCH-i kojameeste seeriad ja tüübid:

Kui laba jääb triibuliseks või sõidate ebasoodsates ilmastikutingimustes, on kõik, mida vajate, kvaliteetsed tuuleklaasi kojamehed Boschielt!

2. Parim eelarvevalik: ANCO® 31-Series

Kui otsite taskukohase hinnaga tavalisi kojamehi, on ANCO 31-seeria ideaalne, eriti kui elate piirkonnas, kus sajab harvemini vihma või lund. ANCO 31-seeria eristub eksklusiivse kummisegu "DuraKlear" ja ventileeritud silla ning äärmiselt tõhusa polümeeri poolest OE integreerimiseks. ANCO kojamehed kasutavad ka paigaldussüsteemi nimega "KwikConnect", mis muudab need lihtsasti vahetatavaks. 31-seeria on saadaval laias valikus suurustes, alates 25 cm kuni 71 cm, katmaks peaaegu kõiki autode ühilduvusi. Ettevõte pakub ka erinevaid kojameeste tüüpe, sealhulgas hübriide nagu Transform ja Contour. Need on soovitatavad juhtidele, kes vajavad tavalisi kojamehi ja sõidavad aastaringselt sademetega piirkondades. Need ei paku sama jõudlust kui hübriid- või lamellkojamehed ning ei talu tõenäoliselt sama hästi rasketes ilmastikutingimustes kui teiste tootjate omad. Need on parim valik, kui te ei pea tegelema tugeva lumesaju või külmakraadidega.

3. Parim talveks: Michelin® Stealth Ultra Hybrid

Michelin on tõenäoliselt nimi, mille tunnete ära autotööstuses juhtiva rehvitootjana. Kuid ettevõte pakub ka laias valikus kojamehi kõigile tüüpidele, sealhulgas lamell-, hübriid-, tavalised ja isegi tagumise klaasi kojameeste rakendused. Kui otsite hübriidkojameest, on Michelin Stealth Ultra populaarne valik, millel on ainulaadne patenteeritud disain ja "Smart-Flex" eksklusiivne tehnoloogia, mis kohandub parema puhastamise ja nähtavuse tagamiseks tuuleklaasi kumerusega. Kvaliteetne laba parema katvusega tagab sujuva ja vaikse töö igas ilmastikutingimustes, samas kui segmenteeritud ja vastupidav kate tagab maksimaalse paindlikkuse ja kaitse lumehelveste ja jää vastu. Paigaldamine on samuti lihtne tänu Michelin "EZ Lok" ühendussüsteemile. Tasub märkida, et paljud omanikud on leidnud, et kaasasolevad adapterid ei sobi nende sõidukiga. Seega veenduge, et ostaksite õiged silikoonkojamehed oma autole. Michelin väidab, et sõltumatud testid näitavad, et pärast 300 000 puhastustsüklit ületab Michelin Stealth Ultra kõiki konkurente tööstuses. Neid kojamehi soovitatakse juhtidele, kes seisavad silmitsi jää ja lume väljakutsetega, kuna segmenteeritud ja tugev pind kaitseb teeprahti, jäätumist ja lumekogumist vastu.

4. Premium Aero® All-Season Kojamehed

Teine valik kojameeste kategoorias pärineb Aerolt, mis pakub oma toodetele kuuekuulist garantiid. Need on samuti müügil otse OEM-kojameestena, ehitatud spetsiaalselt segatud kummiga sujuvaks, triibuvabaks puhastamiseks ja minimaalseks müra tekitamiseks. Aero Premium All-Season kojamehed paistavad silma ka paindliku disainiga, mille väitel sobivad need paremini tuuleklaasile suurema kontakti saavutamiseks. Erinevalt mõnest turul olevast kojamehest saab Aero kojamehi osta komplektina, muutes nad kulutõhusaks valikuks. Kuid odavama hinnaga ei tasu oodata, et need toimiksid sama hästi kui kallimad konkurendid. Need pakuvad head jõudlust aastaringselt, kuid lume ja jää jaoks on paremaid valikuid. Mõned ütleksid, et Aero kojamehed on eelarvesõbralik valik, ilma et oleksid silmapaistvad müügianalüüsid või kvaliteet, mis teeks nad silmapaistvaks võrreldes konkureerivate tootjatega. Need sobivad ideaalselt juhtidele, kes elavad aladel, kus esineb mõõdukat sadu ja kes pole veendunud, et kulutada märkimisväärset summat kõrgema hinnaklassi kojameestele. Enamik omanikke on rahul Aero Premium All-Season kojameeste jõudlusega, arvestades hinda ja paigaldamise lihtsust. Teised kasutajad märgivad, et teatud ilmastikutingimustes võivad Aero kojamehed mitte kesta nii kaua kui teised brändid. Alati tuleks arvestada ilmastikutingimustega, valides õiged kojamehed oma autole.

5. BOSCH® Kojamehed

Stergatoare BOSCH

Kui leiad, et Bosch ICON kojamehed on liiga kallid või neil pole sinu autole spetsiifilist rakendust, võib AeroTwin olla sinu jaoks parem valik. AeroTwin kojamehed müüakse komplektina ja eristuvad kahe kummikoostisega, millel on grafiidikiht pika eluea tagamiseks, kaitstuna täielikult aerodünaamilise terasraamiga. Lamellkojamehed sisaldavad ka asümmeetrilist tuulespoilerit, mis aitab parema kontakti saavutamisel tuuleklaasiga. Bosch AeroTwin kaasas on auto jaoks konkreetne eelmonteeritud adapter, mis on kavandatud täpseks sobitumiseks originaalvarustusega lihtsa paigalduse jaoks. Kuna neid müüakse komplektina, võid kindel olla, et ostad õiged suurused mõlema kojamehe jaoks. Boschi kojamehed AeroTwin esindavad keskmise hinnaklassi valikut konkurentsivõimelise hinnaga, pakkudes tõhusat tuuleklaasi puhastust. Neid soovitatakse juhtidele aladel, kus puudub lumi või jää, kuna AeroTwin ei paku erilist kaitset rasketes ilmastikutingimustes. Teisisõnu, kui hooajaline vihm on ainus, millega tegelete, on AeroTwin kojamehed imeline eelarvevalik nii hinnaklassi kui ka jõudluse poolest.

6. VALEO® Kojamehed

Stergatoare VALEO

Valeo on maailma juhtiv kojameeste tarnija originaalvaruosadena suurtele autotootjatele. Valeo kojameeste valik koosneb 4 seeriast ja pakub täielikku valikut esi- ja tagaklaaside kojamehi kõigis hinnaklassides. Nad kasutavad kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi ja kõrgeima kvaliteediga materjale, et vastata kõige nõudlikumate klientide ootustele.

7. CHAMPION® Kojamehed

Stergatoare CHAMPION

Aerovantage kojamehed Champion®-ilt on loodud vastama suurte autotootjate ülemaailmsetele rangele standardile. See tähendab, et iga tootmispartii jaoks pakutakse sama disaini ja materjale. Selle tõestamiseks läbivad kõik kojamehed testimist nende uurimis- ja arenduskeskuses ning kõige nõudlikumates kohtades ja reaalsetes olukordades.

Miks neid nimetatakse Easyvision'iks? Ainult 15 tootenumbrit lamekojameeste jaoks ja Multi Clip süsteem, mis sobib 7 erineva OE käsivarrega, muudab paigalduse lihtsaks ja mugavaks. Ja kui vajate abi, skanneerige lihtsalt pakendi QR-kood üksikasjalike juhiste saamiseks. Champion usub, et nad saavad teie aega ja vaeva säästa, et saaksite kogu oma energiat kasutada auto nautimiseks. Kulunud või kahjustatud kojamehed tekitavad triipe ja ebaühtlast puhastustulemust, mõjutades nähtavust ja ohutust. Kuid müra, tuule tõstmine või vibratsioon võivad mõjutada ka teie mugavust ja nähtavust. Lahendus? Vahetage oma kojamehed välja ja asendage need kõrgekvaliteediliste kojameestega Championilt Easyvision.

8. HELLA® Kojamehed

Stergatoare HELLA

Parem nähtavus tähendab ohutumat sõitu! HELLA on juhtivate sõidukitootjate partnerina pühendunud innovaatiliste, kvaliteetsete toodete pakkumisele teede ohutumaks muutmiseks juhtidele. HELLA pakub laias valikus kvaliteetseid kojamehi ulatusliku katvusega Aasia autode turul. Kogege selget erinevust HELLA kojameeste abil parema nähtavuse ja ohutuma sõidu nimel.

HELLA Premium Kojamehed
Nanotehnoloogia ja grafiidikattega kummisein tagavad sujuva ja vaikse töö selge nähtavusega. Ühtlaselt jaotunud kontaktipunktid tagavad puhta pühkimise igas punktis. Auto jaoks spetsiifiline kojamehekarbi struktuur tagab optimaalse rõhujaotuse tuuleklaasil. Lihtne paigaldus auto jaoks eelnevalt paigaldatud kiiradapteriga.

9. SWF® Kojamehed

Stergatoare SWF

Toodetud Saksamaal vastavalt OE spetsifikatsioonidele ja 100% metallkonstruktsiooniga, kvaliteetse käepideme komplektiga ja eelnevalt paigaldatud adapteriga tagavad uued kojamehed optimaalse, efektiivse ja pikaajalise puhastuse sõltumata ilmastikutingimustest.

SWF on juhtiv tootja, mis kavandab ja toodab kojamehi, mootoreid ja komponente autodele, raskeveokitele ja bussidele alates 1922. aastast. 1998. aastal liitus SWF Valeo grupiga, saades oluliseks tarnijaks tuuleklaasi puhastamise tööstuses.

10. DENSO® Kojamehed

Stergatoare DENSO

Denso Hybrid
Parandatud inseneriteaduse, suurepäraste materjalide ja futuristliku disaini ühendatud eelised muudavad DENSO hübriidkojamehed mõned maailma tippautode originaalvarustuse valikuks. Pole ime, et nad on maailma tipptootjate seas esitatud valik.

Denso Flat
Inseneridisaini triumfina istuvad DENSO lamekojamehed tihedalt ja ühtlaselt igale tuuleklaasile, et puhastada vihma ja prügi isegi kõige halvemates ilmastikutingimustes. Elegantse stiili ja pikaealisusega tagavad need igale juhile suurepärase nähtavuse.

Denso Tavalised
DENSO tavalised kojamehed pakuvad valikut neljast parendatud profiilist, mis sobivad erinevatele tuuleklaasidele ja autostiilidele. On ka neli erinevat paigaldussüsteemi varianti ja kolm adapteri valikut.

Denso Tagumised
Parandatud tagumised kojamehed DENSO-st lisavad lisamugavust paigaldamiseks ja selge vaate tagumisele peeglile juhtidele.

11. TRICO® Kojamehed

Stergatoare TRICO

TRICO Maxx® – Premium Performance
Kõige arenenum TRICO Maxx seab uue standardi kojamehetechnology valdkonnas, spetsiaalselt kavandatud kolmekordselt pikema eluea saavutamiseks enneolematu ohutuse ja usaldusväärsuse tagamiseks.

TRICO Sentry® – Hübriidtehnoloogia
Dual-Shield Technology – TRICO Sentry® kojamehed pakuvad stiili, jõudlust ja kaitset ühes hübriidlabidas. Sentryl on tugev pöörlev polümeermähis, mis kaitseb terasest võrgustikku optimaalse kontakti ja rõhu tagamiseks tuuleklaasil.

TRICO Ice® – Ekstreemne ilm
Kõrge jõudlusega TRICO Ice® kojamehed on vastupidavad lumele ja jääle, spetsiaalselt kavandatud ekstreemsete ilmastikutingimuste jaoks ning pakuvad siiski optimaalset jõudlust.

TRICO Pro® – Professionaalne paigaldus
Üheastmeline paigaldus – TRICO Pro® on mõeldud professionaalidele. Minimaalsete varuosade hoidmisega on neil eksklusiivne "one-fit" ühendussüsteem, ei vaja adaptereid ja paigaldamine võtab vaid sekundeid.

TRICO Exact Fit® Beam – Tehase jõudlus
Tehase asendused, mille on loonud Memory Curve Steel® tehnoloogia maksimaalseks kontaktiks tuuleklaasiga ja ühtlaseks rõhuks maksimaalseks puhastamiseks. Ideaalne sobivus, vorm ja funktsioon teie sõidukile.

TRICO HD® – Tugev töö, RV
TRICO HD kojamehed veoautodele, bussidele ja matkaautodele eristuvad vastupidava täismetallkonstruktsiooni ja loodusliku kummipuhastuselemendiga, tagades parima jõudluse kõige nõudlikumates sõidutingimustes.

TRICO Exact Fit® – Tagumine
360-kraadine nähtavus – TRICO Exact Fit® tagumised kojamehed on kavandatud sobituma teie sõiduki originaalsete tagumiste kojamehe käepidemetega, pakkudes tagantvaadet igasugustes tingimustes.

12. MEYLE® Kojamehed

Stergatoare MEYLE

Uued MEYLE kojamehed on valmistatud kõrgekvaliteetsetest materjalidest ja neil on täiuslikult kohandatud disain, tagamaks tõhusa tuuleklaasi puhastamise igas temperatuuritingimustes. Need on mõeldud lihtsaks paigaldamiseks, kattes üle 90% kõigist sõidukimudelitest. Kojamehe saab tellida eraldi, saadaval pikkustes vahemikus 300 kuni 700 millimeetrit, 25-millimeetrise sammuga. Ühilduvuse tagamiseks laia valiku kojamehe käepidemetega sisaldab iga komplekt mitmeid sobivaid adapteere erinevate sõidukirakenduste jaoks. Spetsiaalselt jaemüügi jaoks kavandatud kojamehed võimaldavad mugavat ladustamist ja eksponeerimist, ning kaasasolev minikataloog hõlbustab õige varu leidmist. MEYLE valikus on aknakojad, mida saab kasutada nii kaasaegsetel kui ka vanematel mudelitel, mis on endiselt varustatud tavaliste kojameestega. Need lamekojamehed pakuvad suuremat puhastustõhusust täiustatud aerodünaamika ja vähendatud tuulekindluse tõttu. Kõrgelt elastne kummimaterjal vormib end ideaalselt tuuleklaasi kujule parema nähtavuse tagamiseks. Lamekojamehed jäävad igas temperatuuris paindlikuks, pakkudes vähem hõõrdumist tuuleklaasil ja madalaid müratasemeid.

13. KAMOKA® Kojamehed

Stergatoare KAMOKA

KAMOKA Hybrid
KAMOKA hübriidkojamehed on ergonoomiline ja stiilne lahendus sõidukitele, millel on standardvarustuses U-kujulised klassikalised kojamehed. Liigendi konstruktsiooni tõttu tagavad nad korrektse sobivuse tuuleklaasile, tagades seeläbi tõhusa puhastuse. Grafiitlabad tagavad vaikse ja vastupidava puhastuse.

KAMOKA Multiadapter
KAMOKA lamekojameeste eeliseks on nende lihtne ühendamine erinevat tüüpi kojamehe käepidemetega üheks kuuest komplekti kuuluvast otse paigaldatavast adapterist ja kasutamisest kaitsva katte abil, mis katab kojameest ladustamise ajal.

KAMOKA KOMPLEKTID
Konkreetse kahe kojamehe komplekti kasutamine, mille kinnitus on ette nähtud vastava sõiduki jaoks, tagab tõhusa ja lihtsa paigaldamise, kindla haardumise, nii et need toimivad sujuvalt kogu oma eluea jooksul. Erandjuhtudel on erikomplektid varustatud pihustuspudelitega.

KAMOKA Standard
KAMOKA valikus on nõel- ja lamekojamehed, mõeldud autodele ja kergsõidukitele. Need võivad asendada ka klassikalisi kojamehi. KAMOKA lamekojameeste eristavaks tunnuseks on klassikalise kojamee tera metallist struktuuri asendamine painduva juhtstruktuuriga. Rõhk tuuleklaasil jaotub ühtlaselt kogu kojamee pikkuse ulatuses. KAMOKA kojameeste klassikalise toetuselemendi puudumine võimaldab ka aerodünaamilist vastupanu vähendada. Need jäävad täielikult toimivaks erinevates ilmastikutingimustes, eriti talvel.

KAMOKA Tagumised
Kojameeste valikut täiendavad need, mis on mõeldud tagaklaasile, kujundusega, mis vastab sõidukitootja näidatud stiilile.

KAMOKA veoautodele
KAMOKA pakub erilisi kojamehi veoautodele ja väikebussidele. Nende konstruktsioon ja mõõtmed võimaldavad neid hõlpsalt ja mugavalt paigaldada. Suurenenud vastupidavus ilmastikutingimustele võimaldab nende kasutamist isegi rasketes tingimustes.

14. MAXGEAR® Kojamehed

Stergatoare MAXGEAR

MAXGEAR Universal
Traditsioonilised raamitüüpi kojamehed konkskinnitusega, saadaval kõigis suurustes.

MAXGEAR Flat
Kaasaegsed lame "banaanikujulised" kojamehed konkskinnitusega ja külgtugedega pultidele, saadaval kõigis suurustes.

MAXGEAR Komplektid
Erikojameeste komplektide pakkumine. Iga karp sisaldab kahte MAXGEAR kojameest, mille pikkus ja kinnitus on täpselt kohandatud vastava sõidukimudeli jaoks.

MAXGEAR Tagumised
Pakkumine kojameestest tagaklaasile spetsiaalse kinnitusega.


Autovaruosad AutoPower
Autovaruosad AutoPower

Kõrgeima klassi kaubamärgid kojamehed ja muud varuosad

Vaadake kojameeste artiklit erinevates keeltes